Rozdáváme slevové kupóny! U objednávek nad 500,- uveďte kód "Kallisto15" a získáte slevu 15%. Pokud nakoupíte nad 1 000,-, nezapomeňte uvést kód "Kallisto20" a automaticky od nás dostanete slevu 20%. Kupóny platí na celý sortiment do konce září.

Sokolí oko

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 

Sokolí oko tromlované, velikost cca 20-35 mm. Naleziště Afrika.

Uvedená cena je za 1 kus.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do
30.9.2020
Měrná cena 25 Kč / 1 ks
25 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Minerály a drahokamy
 

Astrologie: znamení Vodnáře (21. leden - 19. únor) Vodnář

Čakra: čela a třetího oka čakra čela, třetí oko

Sokolí oko je především kamenem ostrého zraku, a sice nikoli jen vnějších vjemů, nýbrž i pohledu do našeho nitra, naší duše, naší podstaty. Umožňuje nám vidět se v ostrém, nepřikrášleném světle. Učí nás vidět i veškeré zápory, které se podvědomě bráníme vzít na vědomí, takže se s jeho pomocí můžeme napříště vystříhat stejných, nekonečně se opakujících chyb. Získáme tak i více flexibility v pohledu na svět kolem nás, více tolerance a spoluúčast s bližními.

Sokolí oko, jak nám už jeho název napovídá, ostří zrak a posiluje unavené nebo oslabené oči. Mírní silné bolesti hlavy a migrény, tiší astma. Prostupují-li sokolím okem žluté nebo hnědé tóny oka tygřího, což bývá poměrně častým zjevem, stabilizuje v centru solaru plexu náš pocit vlastní identity a sebedůvěry.

Minerál Sokolí oko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: