Rozdáváme slevové kupóny! U objednávek nad 500,- uveďte kód "Kallisto15" a získáte slevu 15%. Pokud nakoupíte nad 1 000,-, nezapomeňte uvést kód "Kallisto20" a automaticky od nás dostanete slevu 20%. Kupóny platí na celý sortiment do konce září.

Topaz modrý

Neohodnoceno
 
 

Topaz modrý tromlovaný v AAA kvalitě, velikost cca 15-20 mm. Naleziště Maroko.

Uvedená cena je za 1 kus.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
22.9.2020
Měrná cena 149 Kč / 1 ks
149 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Minerály a drahokamy
 

Topaz modrý

Astrologie: podle Řeků patří do znamení Vah (23. září – 23. říjen) váhy a podle Babyloňanů do Štíra (24. říjen – 22. listopad) štír. Podle jiných pramenů patří modrý topaz do znamení Střelce (23. listopad – 21. prosinec) střelec a Vodnáře (21. leden - 19. únor) Vodnář  

Čakra: hrdla Čakra hrdla

Nebeská průzračnost modrého topazu a jeho chladná zář tiší a uklidňuje naši roztěkanou či dokonce rozbouřenou mysl jako hojivý obklad na živé, otevřené ráně. Očista nervového systému se někdy přičítá i jeho magnetismu.

Doporučuje se při zánětech horních cest dýchacích, bolesti halvy, nespavosti a zvýšeném tlukotu srdce. Zjemňuje hlas a posiluje hlasivky. Topazovou vodou léčíme lehké kožní problémy, např. vyrážky a tišíme bolesti křečových žil.

Položením modrého topazu na čakru hrdla lze bourat blokády v hrudní oblasti, které tu mezi spodními a horními centry brání průchodu životodárné energie. Tradice doporučuje modrý topaz i při dětských nemocech, jako jsou spalničky a zánět příušnic.

Více informací naleznete zde: Topaz modrý

Minerál Topaz modrý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: