Rozdáváme slevové kupóny! U objednávek nad 500,- uveďte kód "Kallisto15" a získáte slevu 15%. Pokud nakoupíte nad 1 000,-, nezapomeňte uvést kód "Kallisto20" a automaticky od nás dostanete slevu 20%. Kupóny platí na celý sortiment do konce září.

Labradorit

Náramky z minerálu labradoritu: IMG_E4099_1 IMG_E4109 IMG_E6288

Labradorit je kámen intuice, meditace a aury, subtilního pole, které nás obklopuje jako ochranný obal.

Naleziště: Kanada, USA, Austrálie, Grónsko, Norsko, Ukrajina, Mexiko..

Astrologie: znamení Kozoroha (22. prosinec – 20. leden) kozoroh, Ryb (20. únor – 20. březen) ryby a Vodnáře (21. leden - 19. únor) Vodnář 

Čakra: zejména vedlejší čakry rukou Čakra srdce

Labradorit nám pomáhá prosvětlit vzpomínky, které již šednou a ztrácejí se za clonou času, zejména v krušných dobách, kdy se zdá všechno marné a zbytečné, kdy propadáme depresím a ztrácíme pocit kontinuity života, nám jako v barevném filmu promítá obrazy dětství, kdy bylo všechno prosté a jednoduché a mělo svůj smysluplný řád. Rozšiřuje naše obzory a vede nás krok za krokem k uskutečnění našich idejí. Mírní pocity chladu a preventivně nás chrání před nachlazením. Tiší bolesti páteře a kostí.

Nejpodstatnější pomoc nalezneme v jeho schopnosti stabilizovat naši auru, která nás jednak chrání před nepříznivými vlivy okolí, jednak dává všem na vědomí informaci o nás samých. Každý v každém jejím prostřednictvím vzbuzuje určité pocity, podle nichž podvědomě reagujeme a vzájemně se k sobě i potom chováme.

Očista: Čistíme jej pod proudem vlažné vody. Protože je citlivý na prudké změny teplot, nabíjíme jej raději rovněž ve vodě, dobrou hodinu na přímém slunci.