Rozdáváme slevové kupóny! U objednávek nad 500,- uveďte kód "Kallisto15" a získáte slevu 15%. Pokud nakoupíte nad 1 000,-, nezapomeňte uvést kód "Kallisto20" a automaticky od nás dostanete slevu 20%. Kupóny platí na celý sortiment do konce září.

Živec modrý

Náramky z minerálu živce modrého: IMG_E4158

Naleziště: Norsko, USA, Kanada, Indie

Astrologie: znamení Střelce (23. listopad – 21. prosinec) střelec

Čakra: korunní čakra korunní, temene a třetího oka čakra čela, třetí oko

Tento kámen, silně nabitý sluneční energií, vás vnitřně prozáří. Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do vašich domovů. Vnáší do života radost, štěstí, moudrost a světlo. Přináší hluboké spojení se světlem a Sluncem. Naučí vás nezávislosti k vašim nejbližším, a umění říkat lidem „ne“. Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Učí komunikaci a dosáhnout až ke hvězdám. Napomáhá pozitivnímu myšlení.

Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru. Pomáhá lidem při potížích způsobených střídáním ročních dob. Napojuje nás na božský zdroj. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. Přikládáním na 2. čakru zvyšuje sexuální energii.