O Kallistó

Dovolte nám, abychom se představili. Jsme Kallistó.


Jménem jsme se inspirovali v řecké mytologii. Kallistó byla dcera arkadského krále Lykáóna a nejkrásnější dívkou v království, jíž si všiml sám nejvyšší bůh Zeus.
Naším cílem není jen vyrábět pro Vás ty nejkrásnější náramky, ale také vyhovět Vašim přáním a nabídnout Vám náramky přesně podle Vašich přání. Jak se říká, "Náš zákazník, náš pán" - v tomto případě bůh.

Na kvalitě si dáváme maximálně záležet, minerály i komponenty odebíráme od nejlepších dodavatelů. Každý náramek je originální a ručně vyrobený. 
Snažíme se přinášet nový luxusní design náramků, aby si vybrali i nejnáročnější z Vás. Pro Vaše speciální přání nabízíme již výše zmíněnou výrobu náramku na přání, kde je volba minerálů, zdobení a prvků jen na Vás.

O tom, co děláme máme znalosti čerpané jak z literatury, tak z vlastního zájmu. První drahý kámen přišel do naší sbírky již v útlém věku šesti let a nepřestal svými účinky a vzhledem fascinovat ani dnes, naopak. Proto jsme se rozhodli spustit e-shop a nabídnout Vám krásné náramky z minerálů, které doplní každou formální i neformální situaci a pomohou Vám svými účinky jak odbourat negativní vlivy, tak posilnit ty pozitivní.

U každého minerálu naleznete podrobný popis účinků, naleziště, znamení zvěrokruhu, čištění, nabíjení a čaker. Chceme pro Vás tímto poskytnout plný servis s vědomím, že se na nás můžete kdykoliv obrátit ať už s výrobou náramku na přání, s náramkem z naší široké nabídky, který Vás oslnil, tak s jeho údržbou a informacemi o minerálech.

Jsme zde pro Vás.

Vaše Kallistó.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.