Ametrín

Neohodnoceno
 
 

Ametrín tromlovaný v AAA kvalitě, velikost cca 15 mm. Naleziště Bolívie.

Uvedená cena je za 1 kus.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
15.6.2021
95 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Minerály a drahokamy
 

Ametrín

Astrologie: podle Babyloňanů patří do znamení Skopce (21. březen - 20. duben) beran, podle starověkých Řeků do znamení Kozoroha (22. prosinec - 20. leden) kozoroh a podle jiných pramenů i do znamení Ryb (21. únor - 22. březen) ryby, Střelce (23. listopad - 21. prosinec) střelec a Panny (23. srpen - 22. září) panna

Čakra: temene čakra korunní, temene a podle potřeby všech ostatních čaker

Ametrín v sobě slučuje vlastnosti jak ametystu, tak citrínu, které se přirozeným způsobem vzájemně doplňují: duchovní čistotu a vnitřní klid. Proto je jako stvořený pro hlubokou meditaci. Konkrétně ametrín uvádí do rovnováhy látkovou výměnu, pomáhá v léčení zažívacího ústrojí, jater a ledvin a zejména u dětí je podpůrným faktorem při legasthenii.

V oblasti solaru plexu a v pupeční čakře proto tiší strach, neklid, nervozitu a stres, psychické stavy ovlivňující funkci žaludku a celého zažívacího ústrojí, zatímco působnost ametystu v čakře čela a temene utišuje veškeré bolesti. Toto spojení dvou rozdílných vibrací v jednom kameni pozitivně ovlivňuje veškeré psychosomatické poruchy a nemoci, zejména poruchy vzniklé duševním přepětím. 

Více informací naleznete zde: Ametrín

 

 

Minerál Ametrín
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.