Rozdáváme slevové kupóny! U objednávek nad 500,- uveďte kód "Kallisto15" a získáte slevu 15%. Pokud nakoupíte nad 1 000,-, nezapomeňte uvést kód "Kallisto20" a automaticky od nás dostanete slevu 20%. Kupóny platí na celý sortiment do konce září.

Olivín

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
 

Olivín tromlovaný v AAA kvalitě, velikost cca 10 mm. Naleziště Afghánistán.

Uvedená cena je za 1 kus. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
22.9.2020
159 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Minerály a drahokamy
 

Olivín

Astrologie: podle Babyloňanů patří do znamení Ryb (20. únor – 20. březen) ryby, podle Egypťanů a Byzantinců do Lva (23. červenec – 22. srpen) lev a ve středověku do Panny (24. srpen – 23. září) panna

Čakrasrdce Čakra srdce

Jeho zář nás obdarovává teplem, životností, radostnou náladou a svěží energií, přičemž, stejně jako i jiné zelené kameny spadající pod čakru srdce, uklidňuje, očisťuje a vyvažuje celý náš organismus. Podporuje i rozvoj našich mentálních schopností a vnáší rovnováhu a klid do naší mysli. Tento kámen slunce, inspirace a očisty prosvětluje svou jemnou průzračností naše občasné stavy nejistoty, bezmocnosti a melancholie. Tiší smutek.

Podporuje látkovou výměnu, zažívání, funkci sleziny a jater, pomáhá při zácpě, zánětu střev a infekčních nemocech. Celkově zbavuje organismus jedu. V minulosti se ordinoval proti frigiditě, dně, revmatismu a zánětu kloubů, při cévních onemocněních a při některých psychických poruchách.

Více informací naleznete zde: Olivín

Minerál Olivín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: