Rubín v zoisitu

Neohodnoceno
 
 

Rubín v zoisitu tromlovaný, velikost cca 35 mm.

Uvedená cena je za 1 kus.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
27.7.2021
169 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Minerály a drahokamy
 

Rubín

Astrologie: podle Babyloňanů patří do znamení Lva (23. červenec – 22. srpen) lev, podle Římanů do Štíra (24. říjen – 22. listopad) štír a Skopce (21. březen – 20. duben) beran a podle Byzantinců do Raka (22. červen – 22. červenec) rak

Čakrakořene (základní centrum) čakra kořene, základní, příležitostně i srdce Čakra srdce

Rubín nám zvěstuje, že rozličné polohy lásky, tělesná a duchovní, mohou spolu existovat v souzvuku a že sexualita jako výraz původní kreativní energie života je neméně tvořivá síla jako duchovní. Je nám ochranným kamenem, štítem před negativními vlivy okolí, jež se nás snaží strhnout. 

I nejnovější výzkumy potvrzují jeho nesporný vliv na srdce, krevní oběh a krev. Dále podporuje okysličení krve a upravuje nepravidelný, převážně nižší krevní tlak. Působí i proti chudokrevnosti a při menstruačních problémech, kdy dochází k nadměrnému úbytku krve. Harmonizuje produkci hormonů brzlíku a nadledvinek. 

Rubín v zoisitu (silikátu zelené barvy z naleziště v Tanzanii) napomáhá léčbě zánětu průdušek.

Zoisit

Sytě zelený zoisit s častými ostře rudými rubínovými vrostlicemi, je velmi činný kámen, který harmonizuje a uvádí do rovnováhy láskyplnou něhu srdce se sexualitou. Zoisit pozitivně ovlivňuje poruchy pohlavních orgánů, zejména potenci a neplodnost psychosomatického charakteru, ohrožené těhotenství a posléze i komplikovaný porod. 

Více informací naleznete zde: Rubín v zoisitu

Minerál Rubín v zoisitu
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.