Rozdáváme slevové kupóny! U objednávek nad 500,- uveďte kód "Kallisto15" a získáte slevu 15%. Pokud nakoupíte nad 1 000,-, nezapomeňte uvést kód "Kallisto20" a automaticky od nás dostanete slevu 20%. Kupóny platí na celý sortiment do konce září.

Safír

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Safír, velikost cca 20-35 mm. Naleziště Brazílie.

Uvedená cena je za 1 kus.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
23.9.2020
Měrná cena 219 Kč / 1 ks
219 Kč
Značka Kallistó
Kategorie Minerály a drahokamy
Položka byla vyprodána...
 

Safír

Astrologie: podle Byzantinců patří do znamení Vodnáře (21. leden - 19. únor) Vodnář, podle starověkých Řeků do Střelce (23. listopad – 21. prosinec) střelec a podle středověkých astrologů do Kozoroha (22. prosinec – 20. leden) kozoroh

Čakra: čela čakra čela, třetí oko

Safír, kámen víry a duchovní čistoty, odpradávna platil za talisman velké ochranné moci. Již ve starověkém Řecku byl ceněn jako kámen moudrosti, věrnosti  zdravého rozumu. Neutralizuje zmatení a iluze, které nám stojí v cestě k poznání, že jsme narozeni a žijeme jen z Boží vůle, která je bezčasová a věčná. Pokusíme-li se s nimi dostat do souladu, dosáhneme svých ušlechtilých cílů snadněji a bezpečněji.

Položen v čakře srdce a hrdla zmírňuje astma, v čakře čela zamezuje závratím, nevolnosti a nadměrnému pocení. Při krvácení, vředových a nádorových chorobách, ischiasu a bolestech pokládáme kámen přímo na postižená místa, nebo je safírovým oblázkem masírujeme. Při extrémních bolestech hlavy, uší, dásní a vedlejších čelních a nosních dutin je nám jeho jemná, ale vytrvalá vibrace skutečnou úlevou. Jeho uklidňující modravá zář tiší rozrušenou mysl, obvyklou příčinu nespavosti. 

Více informací naleznete zde: Safír

Minerál Safír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: