Ametrín

Neohodnoceno
 
 

Náramek ze sekaných, tromlovaných kamenů ametrínu.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Varianta
Můžeme doručit do
15.6.2021
129 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Náramky z minerálů a polodrahokamůNáramek z minerálu akvamarín, Náramek z minerálu amazonit, Zobrazit další kategorieNáramek z minerálu ametyst, Náramek z minerálu avanturín, Náramek z minerálu tygří oko, Náramek z minerálu křišťál, Náramek z minerálu citrín, Náramek z minerálu lapis lazuli, Náramek z minerálu růženín, Náramek z minerálu karneol, Náramek z minerálu fluorit, Náramek z minerálu malachit, Náramek z minerálu howlit bílý, Náramek z minerálu howlit modrý, Náramek z minerálu chalcedon, Náramek z minerálu chryzokol, Náramek z minerálu jadeit, Náramek z minerálu jaspis brekciový, Náramek z minerálu jaspis červený, Náramek z minerálu sodalit, Náramek z minerálu opalit, Náramek z minerálu křišťál matný, Náramek z minerálu larimar, Náramek z minerálu olivín, Náramek z minerálu onyx bílý matný, Náramek z minerálu onyx černý matný, Náramek z minerálu rodonit, Náramek z minerálu rubín v zoisitu, Náramek z minerálu smaragd, Náramek z minerálu turmalín, Náramek z minerálu živec modrý
 

Náramek z ametrínu

Astrologie: podle Babyloňanů patří do znamení Skopce (21. březen - 20. duben) beran, podle starověkých Řeků do znamení Kozoroha (22. prosinec - 20. leden) kozoroh a podle jiných pramenů i do znamení Ryb (21. únor - 22. březen) ryby, Střelce (23. listopad - 21. prosinec) střelec a Panny (23. srpen - 22. září) panna

Čakra: temene čakra korunní, temene a podle potřeby všech ostatních čaker

Ametrín v sobě slučuje vlastnosti jak ametystu, tak citrínu, které se přirozeným způsobem vzájemně doplňují: duchovní čistotu a vnitřní klid. Proto je jako stvořený pro hlubokou meditaci. Konkrétně ametrín uvádí do rovnováhy látkovou výměnu, pomáhá v léčení zažívacího ústrojí, jater a ledvin a zejména u dětí je podpůrným faktorem při legasthenii.

V oblasti solaru plexu a v pupeční čakře proto tiší strach, neklid, nervozitu a stres, psychické stavy ovlivňující funkci žaludku a celého zažívacího ústrojí, zatímco působnost ametystu v čakře čela a temene utišuje veškeré bolesti. Toto spojení dvou rozdílných vibrací v jednom kameni pozitivně ovlivňuje veškeré psychosomatické poruchy a nemoci, zejména poruchy vzniklé duševním přepětím. 

Více informací naleznete zde: Ametrín

 

 

Minerál Ametrín
Velikost Univerzální
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.