Chryzokol

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Náramek ze sekaných, tromlovaných kamenů chryzokolu.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Varianta
Můžeme doručit do
15.6.2021
189 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Náramky z minerálů a polodrahokamůNáramek z minerálu akvamarín, Náramek z minerálu amazonit, Zobrazit další kategorieNáramek z minerálu ametyst, Náramek z minerálu avanturín, Náramek z minerálu tygří oko, Náramek z minerálu křišťál, Náramek z minerálu citrín, Náramek z minerálu lapis lazuli, Náramek z minerálu růženín, Náramek z minerálu karneol, Náramek z minerálu fluorit, Náramek z minerálu malachit, Náramek z minerálu howlit bílý, Náramek z minerálu howlit modrý, Náramek z minerálu chalcedon, Náramek z minerálu chryzokol, Náramek z minerálu jadeit, Náramek z minerálu jaspis brekciový, Náramek z minerálu jaspis červený, Náramek z minerálu sodalit, Náramek z minerálu opalit, Náramek z minerálu křišťál matný, Náramek z minerálu larimar, Náramek z minerálu olivín, Náramek z minerálu onyx bílý matný, Náramek z minerálu onyx černý matný, Náramek z minerálu rodonit, Náramek z minerálu rubín v zoisitu, Náramek z minerálu smaragd, Náramek z minerálu turmalín, Náramek z minerálu živec modrý
 

Náramek z chryzokolu

Astrologie: znamení Blíženců (22. květen – 21. červen) blíženciBýka (21. duben – 21. květen) býkVah (23. září – 23. říjen) váhyStřelce (23. listopad – 21. prosinec) střelec a Vodnáře (21. leden - 19. únor) Vodnář

Čakrasrdce Čakra srdcečela čakra čela, třetí oko a podle potřeby všech ostatních  

Chryzokol v nás podporuje potřebu zdravě žít, v lásce, v souladu s přírodními zákony. Vibrace chryzokolu je mírná, zemitá, přesto však vytrvalá ve svém vlivu. Učí nás čistotě mysli, trpělivosti, toleranci a nadhledu v krizových situacích. Pozdvihuje vědomí do vyšší nadsmyslové roviny.

Lze jej s úspěchem prakticky použít ve všech centrech těla. V čakře čela sráží vysoké teploty a je prevencí proti infekcím. V čakře hrdla, které je jeho základním centrem, zmírňuje bolesti krku, uvolňuje napětí šíje a usměrňuje funkci štítné žlázy. V pupečním centru a v centru vitality zabraňuje tvorbě žaludečních vředů a zmírňuje křeče a poruchy zažívacího traktu. Doporučuje se i k utišení bolestí během menstruace, nebo při ohroženém těhotenství. 

Více informací naleznete zde: Chryzokol

 

Minerál Chryzokol
Velikost Univerzální
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.