Křišťál s turmalínem

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Náramek ze sekaných, tromlovaných kamenů křišťálu s turmalínem.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Varianta
Můžeme doručit do
27.7.2021
89 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Náramky z minerálů a polodrahokamůNáramek z minerálu akvamarín, Náramek z minerálu amazonit, Zobrazit další kategorieNáramek z minerálu ametyst, Náramek z minerálu avanturín, Náramek z minerálu tygří oko, Náramek z minerálu křišťál, Náramek z minerálu citrín, Náramek z minerálu lapis lazuli, Náramek z minerálu růženín, Náramek z minerálu karneol, Náramek z minerálu fluorit, Náramek z minerálu malachit, Náramek z minerálu howlit bílý, Náramek z minerálu howlit modrý, Náramek z minerálu chalcedon, Náramek z minerálu chryzokol, Náramek z minerálu jadeit, Náramek z minerálu jaspis brekciový, Náramek z minerálu jaspis červený, Náramek z minerálu sodalit, Náramek z minerálu opalit, Náramek z minerálu křišťál matný, Náramek z minerálu larimar, Náramek z minerálu olivín, Náramek z minerálu onyx bílý matný, Náramek z minerálu onyx černý matný, Náramek z minerálu rodonit, Náramek z minerálu rubín v zoisitu, Náramek z minerálu smaragd, Náramek z minerálu turmalín, Náramek z minerálu živec modrý
 

Náramek z křišťálu s turmalínem

Astrologie: znamení Kozoroha (22. prosinec – 20. leden) kozoroh

Čakra: vedlejší centrum rukou a nohou, kde jsou blokády a kde je ho zapotřebí

Tento kámen může především prospět, být nápomocen zemitým povahám, lidem žijícím vnějšími smysly. Těm otvírá brány duše a zvěstuje poznání, že moudrost života tkví jedině ve věcné Božské pravdě. Pomáhá odstraňovat blokády v manželském soužití a mezi rodiči a dětmi, kde často dlouhá léta zůstávají stále oddalované nevyřešené a nezpracované problémy, které jim brání konečně otevřít srdce a dospět k dorozumění v lásce. 

Turmalín pomáhá při odstraňování zakořeněných návyků, které stojí v cestě našemu duševnímu vývoji, dává nám poznat a hlavně si uvědomit vlastní chyby a nedostatky, zatímco křišťál, nositel a zprostředkovatel bílého světla, pozitivní energie, v nás aktivuje odhodlání na sobě pracovat, pročistit se. 

Mírní bolesti a léčí nemoci zapříčiněné nervovým vypětím, jež jsme nedokázali překonat, neboť byly nad naše síly. To jsou zejména prudké bolesti hlavy, žaludeční a střevní potíže, problémy srdeční a krevního oběhu a bolesti páteře. V takových případech přikládáme kámen vždy přímo na tato oslabená místa. V centru hrdla nám tento kámen pomáhá vyjadřovat se jasně a bez přetvářek a zatajování, v srdeční oblasti posiluje srdce, aby mohlo unést tu ohromnou zátěž negace, která během terapie vyvstává z podvědomí. 

Více informací naleznete zde: Křišťál s turmalínem

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.