Rubín v zoisitu

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Náramek ze sekaných, tromlovaných kamenů rubínu v zoisitu.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Varianta
Můžeme doručit do
27.7.2021
89 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Náramky z minerálů a polodrahokamůNáramek z minerálu akvamarín, Náramek z minerálu amazonit, Zobrazit další kategorieNáramek z minerálu ametyst, Náramek z minerálu avanturín, Náramek z minerálu tygří oko, Náramek z minerálu křišťál, Náramek z minerálu citrín, Náramek z minerálu lapis lazuli, Náramek z minerálu růženín, Náramek z minerálu karneol, Náramek z minerálu fluorit, Náramek z minerálu malachit, Náramek z minerálu howlit bílý, Náramek z minerálu howlit modrý, Náramek z minerálu chalcedon, Náramek z minerálu chryzokol, Náramek z minerálu jadeit, Náramek z minerálu jaspis brekciový, Náramek z minerálu jaspis červený, Náramek z minerálu sodalit, Náramek z minerálu opalit, Náramek z minerálu křišťál matný, Náramek z minerálu larimar, Náramek z minerálu olivín, Náramek z minerálu onyx bílý matný, Náramek z minerálu onyx černý matný, Náramek z minerálu rodonit, Náramek z minerálu rubín v zoisitu, Náramek z minerálu smaragd, Náramek z minerálu turmalín, Náramek z minerálu živec modrý
 

Náramek z rubínu se zoisitem


Rubín

Astrologie: podle Babyloňanů patří do znamení Lva (23. červenec – 22. srpen) lev, podle Římanů do Štíra (24. říjen – 22. listopad) štír a Skopce (21. březen – 20. duben) beran a podle Byzantinců do Raka (22. červen – 22. červenec) rak

Čakrakořene (základní centrum) čakra kořene, základní, příležitostně i srdce Čakra srdce

Rubín nám zvěstuje, že rozličné polohy lásky, tělesná a duchovní, mohou spolu existovat v souzvuku a že sexualita jako výraz původní kreativní energie života je neméně tvořivá síla jako duchovní. Je nám ochranným kamenem, štítem před negativními vlivy okolí, jež se nás snaží strhnout. 

I nejnovější výzkumy potvrzují jeho nesporný vliv na srdce, krevní oběh a krev. Dále podporuje okysličení krve a upravuje nepravidelný, převážně nižší krevní tlak. Působí i proti chudokrevnosti a při menstruačních problémech, kdy dochází k nadměrnému úbytku krve. Harmonizuje produkci hormonů brzlíku a nadledvinek. 

Rubín v zoisitu (silikátu zelené barvy z naleziště v Tanzanii) napomáhá léčbě zánětu průdušek.

Zoisit

Sytě zelený zoisit s častými ostře rudými rubínovými vrostlicemi, je velmi činný kámen, který harmonizuje a uvádí do rovnováhy láskyplnou něhu srdce se sexualitou. Zoisit pozitivně ovlivňuje poruchy pohlavních orgánů, zejména potenci a neplodnost psychosomatického charakteru, ohrožené těhotenství a posléze i komplikovaný porod. 

Více informací naleznete zde: Rubín v zoisitu

Minerál Rubín v zoisitu
Velikost Univerzální
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.