Živec modrý

1 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Náramek ze sekaných, tromlovaných kamenů modrého živce.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Varianta
Můžeme doručit do
27.7.2021
79 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Náramky z minerálů a polodrahokamůNáramek z minerálu akvamarín, Náramek z minerálu amazonit, Zobrazit další kategorieNáramek z minerálu ametyst, Náramek z minerálu avanturín, Náramek z minerálu tygří oko, Náramek z minerálu křišťál, Náramek z minerálu citrín, Náramek z minerálu lapis lazuli, Náramek z minerálu růženín, Náramek z minerálu karneol, Náramek z minerálu fluorit, Náramek z minerálu malachit, Náramek z minerálu howlit bílý, Náramek z minerálu howlit modrý, Náramek z minerálu chalcedon, Náramek z minerálu chryzokol, Náramek z minerálu jadeit, Náramek z minerálu jaspis brekciový, Náramek z minerálu jaspis červený, Náramek z minerálu sodalit, Náramek z minerálu opalit, Náramek z minerálu křišťál matný, Náramek z minerálu larimar, Náramek z minerálu olivín, Náramek z minerálu onyx bílý matný, Náramek z minerálu onyx černý matný, Náramek z minerálu rodonit, Náramek z minerálu rubín v zoisitu, Náramek z minerálu smaragd, Náramek z minerálu turmalín, Náramek z minerálu živec modrý
 

Náramek z modrého živce


Naleziště:
Norsko, USA, Kanada, Indie

Astrologie: znamení Střelce (23. listopad – 21. prosinec) střelec

Čakra: korunní čakra korunní, temene a třetího oka čakra čela, třetí oko

Je ochranným kamenem, dodává silnou ochrannou energii do vašich domovů. Vnáší do života radost, štěstí, moudrost a světlo. Učí, jak si řídit svůj vlastní osud. Působí proti depresi, pocitům opuštěnosti a dodává sebedůvěru.

Pomáhá lidem při potížích způsobených střídáním ročních dob. Přináší klid a je vhodný pro meditace. Ochraňuje duševní a empatickou citlivost. Čistí čakry, zvyšuje intuici a dodává tělu velké množství fyzické energie v době stresů a nemocí. 

Více informací naleznete zde: Živec modrý

 

Minerál Živec modrý
Velikost Univerzální
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.