Kadidelnice pro jemné vykuřování

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Tato moderní a výškově nastavitelná kadidelnice slouží pro každodenní vykuřovaní vašich dřev, bylinek, vonných směsí a kadidel či pryskyřic. Výhodou je, že výšku si můžete vždy nastavit podle sebe a zajistit si tím optimální uvolňování vonného dýmu plynoucího z vykuřovadel ve zvolené intenzitě.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
16.6.2021
299 Kč
Značka Kallistó
Kategorie Příslušenství k vykuřování
Položka byla vyprodána...
 

Materiál: mosaz

Výška: 10 cm

Používá se k náboženským obřadům, slavnostním ceremoniím, pro očistu, ochranu prostor a pro léčení. Jsou vyráběny s maximální péčí a důrazem na kvalitu. Je určena pro vykuřování bez zápalných uhlíků, používá se místo nich čajová svíčka, takže je to velice jednoduché s ní manipulovat.

Návod k použití: Nastavte si ze všeho nejdříve výšku sítka pomocí otočného kolečka. Poté na sítko vložte vykuřovací směs a do spodní misky zapálenou čajovou svíčku. Poté si už můžete vychutnávat nádhernou vůni vykuřovadla. V případě, že chcete váš obřad ukončit, stačí jen sfouknout svíčku a pokračovat v něm někdy příště. 

Jak vykuřovat

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.