Řecké chrámové kadidlo Borovice

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 

Toto kadidlo obsahuje čisté a svěží tóny zeleného jehličí z bílé kanadské borovice. Jejím vykuřováním se přenesete do hlubokých kanadských deštných lesů, které jsou plné nádherných a silných stromů výrazně očišťující a uklidňující vůně. Přímo na svém tělo pocítíte pevnost, houževnatost a stálost těchto stromů. Poskytuje ochranu před negativními energiemi. Slouží k uvolnění od veškerého stresu, poskytuje silnou očistu, používá se k léčení a uzdravení, zvyšuje sebevědomí. Slouží k hluboké meditaci. Čistí horní i dolní dýchací cesty při kašli a nachlazení. 

Jedno balení obsahuje 20 g vykuřovací směsi. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
28.7.2021
Běžná cena 99 Kč
Ušetříte 30 Kč (–30 %)
69 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Řecké chrámové kadidla
 

Složení: borovicová pryskyřice. 

Návod k použití: Vykuřovadlo se spaluje na uhlíku v kadidelnici nebo vykuřovací misce. Podrobnější návod naleznete zde: Jak vykuřovat

Vykuřování slouží k uvolnění, ulevení od stresu a každodenních problémů, zbavení se negativních energií, zharmonizování se a oživení svého životního prostoru. 

Řecké chrámové kadidla jsou proslulé excelentní kvalitou a prvotřídním řemeslným zpracováním požitým vonných substancí. Jsou vhodná i pro místnosti s požárními senzory a pro alergiky na kouř. Zaplní rychle a intenzivně celý váš domov opojnou a krásnou vůní, vytvoří skvělou atmosféru a vyčistí vzduch od veškeré negativní a nežádoucí energie.

Skladujte v suchu, temnu a mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně! 

Vykuřovadla řecké chrámové kadidlo Borovice
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.