Angelit

Naleziště: Mexiko, Peru, Lybie, Egypt..

Astrologie: ve znamení Lva (23. červenec – 22. srpen) lev, Raka (22. červen – 22. červenec) rak, Ryb (20. únor – 20. březen) ryby, Štíra (24. říjen – 22. listopad) štír a Panny (24. srpen – 23. září) panna

Čakra: krční Čakra hrdla

Angelit má uklidňující vibrace, které mohou pomoci zmírnit napětí, hněv, stres a je užitečný zejména v době, kdy můžete být emocionálně nevyrovnaní. Má vynikající účinek na čakru krku, což je místo, které je spojeno s komunikačními dovednostmi. Tyto kameny jsou prospěšné při komunikaci s blízkými, kteří jsou již po smrti.

Díky tomuto kameni dovedete využít jejich energii k emocionálnímu zahojení svých ran. Je vynikající pro posílení telepatie, duševního vědomí, astrologie a astrálního cestování. Angelit je také skvělý pro vytvoření psychické ochrany a pro vyrovnávání éterické a fyzické energie. Zlepšuje také komunikaci a interakci ve vztazích.

Angelit se používá jako krystal na léčení infekčních chorob, bolesti hlavy, nedostatek hemoglobinu, krční záněty a infekce. Je prospěšný také při léčbě srdce a oběhového systému. Je také známo, že angelit díky svým pozitivním vibracím dovede urychlit hojení zranění a regeneraci jizev.

Očista: Angelit nabíjíme na přímém slunci.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.