Korál

Naleziště: Tunis, Japonské moře, pobřeží Tchajwanu, u ostrova Midway v Tichém oceánu, Havajské ostrovy, Rudé moře, Jihočínské moře, Kamerun …

Astrologie: znamení Štíra (24. říjen – 22. listopad) štír

Čakra: základu čakra kořene, základní a srdce Čakra srdce

Červený korál je mezi korály nejkrásnější. Symbolizuje lásku, oddanost, pokoru a soucit s trpícími, sounáležitost s celkem, s jednotou. Učí nás, že každá drobnost má svůj smysl a účel v rovnovážném uspořádání světa, jehož prvotním zákonem je láska a harmonie. Červený korál je i symbolem mateřství. Každá budoucí matka by z něj měla nosit na krku korále.

Chrání zdravý růst plodu v matčině těle. Jejich rudá vibrace lásky bude dítěti vlastní i po narození a v celém jeho dalším životě. milovat a být milován je základní potřebou člověka, jako vzduch, který dýcháme. Bez lásky bychom byli jen mrtvým tělem. Červený korál pomáhá v léčbě anémie, při poruchách krevního oběhu, neplodnosti, při menstruační nepravidelnosti a při ohroženém těhotenství. Podporuje sexuální touhu a ulehčuje porod.

Očista: Korály čistíme v mořské vodě nebo ve slabém roztoku mořské soli. Pro jejich citlivost na sluneční paprsky je nabíjíme jen na denním světle.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.