Labradorit

Náramky z minerálu labradoritu:  IMG_E6288

Labradorit je kámen intuice, meditace a aury, subtilního pole, které nás obklopuje jako ochranný obal.

Naleziště: Kanada, USA, Austrálie, Grónsko, Norsko, Ukrajina, Mexiko..

Astrologie: znamení Kozoroha (22. prosinec – 20. leden) kozoroh, Ryb (20. únor – 20. březen) ryby a Vodnáře (21. leden - 19. únor) Vodnář 

Čakra: zejména vedlejší čakry rukou Čakra srdce

Labradorit nám pomáhá prosvětlit vzpomínky, které již šednou a ztrácejí se za clonou času, zejména v krušných dobách, kdy se zdá všechno marné a zbytečné, kdy propadáme depresím a ztrácíme pocit kontinuity života, nám jako v barevném filmu promítá obrazy dětství, kdy bylo všechno prosté a jednoduché a mělo svůj smysluplný řád. Rozšiřuje naše obzory a vede nás krok za krokem k uskutečnění našich idejí. Mírní pocity chladu a preventivně nás chrání před nachlazením. Tiší bolesti páteře a kostí.

Nejpodstatnější pomoc nalezneme v jeho schopnosti stabilizovat naši auru, která nás jednak chrání před nepříznivými vlivy okolí, jednak dává všem na vědomí informaci o nás samých. Každý v každém jejím prostřednictvím vzbuzuje určité pocity, podle nichž podvědomě reagujeme a vzájemně se k sobě i potom chováme.

Očista: Čistíme jej pod proudem vlažné vody. Protože je citlivý na prudké změny teplot, nabíjíme jej raději rovněž ve vodě, dobrou hodinu na přímém slunci.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.