Lepidolit

Naleziště: USA, Brazílie, Madagaskar

Astrologie: ve znamení Vah (23. září – 23. říjen) váhy

Čakra: krční Čakra hrdla, třetího oka čakra čela, třetí oko a korunní čakra korunní, temene

Lepidolit je uklidňující kámen vhodný k odbourávání stresů každodenního života a proti depresím. Tiší vztek, hněv a další negativní emoce a potlačuje utkvělé myšlenky. Potlačuje utkvělé myšlenky, odstraňuje malomyslnost a překonává nespavost. Lepidolit obsahuje lithium a pomáhá při stabilizaci výkyvů nálad a návalů strachu nebo paniky. Současně vás dokáže posunout o kus dál do budoucna.

Je vynikající při překonávání jakékoliv citové nebo duševní závislosti včetně anorexie. Díky své schopnosti podporovat objektivitu a soustředění, urychluje rozhodování. Odstraňuje elektromagnetické znečištění. Měl by ležet na počítačích, aby pohlcoval jejich vyzařování. Pokud se lepidolit vyskytuje v podobě slídy, jeho schopnosti se mnohokrát zvětšují - jedná se o nejúčinnější čisticí prostředek.

Přináší úlevu při alergiích a posiluje imunitní systém. Pomáhá při vyčerpání, epilepsii a Alzheimerově chorobě. Potlačuje bolest při ischiasu a neuralgii a překonává kloubní problémy. Je vynikající v době menopauzy. Kůži a pojivovou tkáň zbavuje jedovatých látek. Léčí nemoci způsobené ,,syndromem nemocných budov“ nebo zářením vycházejících z počítačů.

Očista: Pod vodou a nabíjí se na přímém slunci.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.