Magnezit

Naleziště: Rakousko, Polsko, Brazílie, Čína, Korea, USA, JAR …

Astrologie: znamení Vah (23. září – 23. říjen) váhy

Čakra: zejména vedlejší čakry rukou, jinak všude, kde je jeho vlivu zapotřebí

Magnezit je v prvé řadě kamenem očistným. Psychicky posiluje naši vůli a takto pomáhá našemu úsilí zbavit se závislosti na všem, co ohrožuje naše zdraví a zatěžuje organismus. Pomáhá nám vyrovnat se i s nedostatky, jež nemůžeme odstranit, jako je např. trvalá invalidita nebo tělesný vzhled.

Učí nás v pravdě se milovat, neboť najdeme-li zalíbení sami v sobě, máme ty nejlepší předpoklady prokazovat lásku také všemu živému i neživému kolem sebe. Jeho největší vliv je ve vedlejších centrech v oblasti dlaní, ale můžeme jej stejně dobře použít i ve všech ostatních centrech, jež potřebujeme zbavit blokád a očistit.

Napomáhá organismu vylučovat tyto nečistoty z těla. Vyrovnává v nás bioenergetické proudy, čímž současně i pročišťuje a ozdravuje celý organismus. Doporučuje se při neuralgických bolestech, jako je bolest hlavy, zubů a zad, při žlučníkových kolikách a kostních onemocněních.

Snižuje hladinu cholesterolu v krvi, aktivuje funkci štítné žlázy a posiluje krevní oběh. Preventivně působí proti srdečním příhodám. Magnezitová voda pročišťuje krev, pomáhá v léčení cyst a při prostatě. Zevně snižuje nadměrné pocení. Její pravidelné užívání ráno na lačný žaludek a během dne vždy před jídlem odvodňuje a tiší hlad, čímž přirozeným způsobem brání sklonu k obezitě.

Očista: Pod proudem vlažné vody nebo přes noc v misce vody, nejlépe společně s křišťálem. Nabíjíme jej bez obav opět spolu s křišťálem za úplňku, nebo dobrou hodinu na přímém slunci.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.