Využijte náš slevový kupón se slevou 10% na všechny naše produkty při zadání kódu "Sleva10". Kupón platí i na zboží v akci či ve výprodeji. Slevu můžete využít i opakovaně. Platí do konce dubna!

Prasem

Naleziště: ostrov Serifos – Řecko, Austrálie, JAR

Astrologie: znamení Kozoroha (22. prosinec – 20. leden) kozoroh

Čakra: zejména srdce Čakra srdce

Prasem, kámen srdce, míru a radosti, ovlivňuje svojí svěží zelení především naše duševní rozpoložení. Tím, že mírní naši nervozitu a neklid srdce, vede nás k trpělivosti a k rozvaze i při nakládání s časem. S jeho pomocí si rovněž uchováme klid a chladnou hlavu ve přích a v ostrých, do krajnosti vyhnaných konfliktech, kde rozhoduje spíše uvážlivost a rozvaha než násilí a hněv. Takto může nakonec tento harmonicky naladěný kámen přispět i k vzájemnému odpuštění a usmíření původně znepřátelených stran.

Prasem má posilující a současně uklidňující vliv na činnost srdce a krevní oběh. Pro jeho chladivé hojivé vlastnosti jej můžeme rovněž dobře uplatnit při opaření, popálení, úžehu, úpalu a na podlitiny. V těchto případech přikládáme kámen nejlépe přímo na postižená místa. Stejně tak mírní i vysoké teploty a horečnatá infekční onemocnění. Dále pozitivně ovlivňuje funkci plic, jater, žlučníku a ledvin. Tiší bolesti zad a páteře. Ostří slabý a unavený zrak, léčí oční zákaly a krátkozrakost.

Očista: Pod proudem vlažné vody a bez problémů dobrou hodinu na přímém slunci.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.