Rozdáváme slevové kupóny! U objednávek nad 500,- uveďte kód "Kallisto15" a získáte slevu 15%. Pokud nakoupíte nad 1 000,-, nezapomeňte uvést kód "Kallisto20" a automaticky od nás dostanete slevu 20%. Kupóny platí na celý sortiment do konce září.

Selenit

Naleziště: Bolívie, USA, Rusko, Maroko ...

Astrologie: znamení Býka (21. duben – 21. květen) býk

Čakra: čela čakra čela, třetí oko

Selenit je považován za kámen plodnosti (chrání jak matku, tak i nenarozené dítě). Též je nazýván krystalem partnerství a přátelství. Nenápadně podporuje všechny formy komunikace a umožňuje odhalit lži a podvody. Utváří pevný základ pro dlouhotrvající vztahy. Průsvitný selenit má velmi jemné vibrace, přináší do našich myslí jas a radost. Otevírá korunní a vyšší čakru, umožňuje tedy přístup k andělskému vědění a duchovnímu průvodci.

Čistý selenit má moc propojovat vyšší světelné tělo a ukotvovat ho v pozemských vibracích. Jde o velmi klidný kámen, udržující hluboký klid a mír. Výborně se hodí pro meditaci nebo uklidnění vibrací domova. Výborně se hodí pro lidi, kteří trpí nervozitou, stresem, nejistotou.

Kdo drží selenit v ruce, je schopen telepatie. Rovná páteř a zvyšuje její pohyblivost. Ochraňuje před epileptickými záchvaty. Vyrovnává působení "volných radikálů". Je to výborný kamen pro kojení a výživu dítěte. Dodává tělu velké množství energie, rovná páteř a léčí její problémy, neutralizuje působení volných radikálů v těle a škodlivé účinky amalgámových zubních výplní. Podporuje kojící matky.

Očista: Selenit nemá rád vodu a tak očistu provádíme například nad plamenem svíce, či vykuřováním. Pokud byste jej dali pod vodu, ztratil by svůj Andělský lesk.