Serpentin

Náramky z minerálu serpentinu:  IMG_E5762 IMG_E5768

Naleziště: Rusko, Zimbabwe, USA

Astrologie: ve znamení Skopce (21. březen – 20. duben) beran, Býka (21. duben – 21. květen) býk, Blíženců (22. květen – 21. červen) blíženci, Vah (23. září – 23. říjen) váhy

Čakra: srdeční Čakra srdce

Serpentin je silný ochranný a uzemňující kámen, který pomáhá při meditacích a duchovních prožitcích. Umožňuje vstup do minulosti, současnosti i budoucnosti a zároveň vše umí propojit v jeden celek. Výtečně se hodí ke zkoumání minulých životů, neboť vyvolává schopnost soucítit, odpouštět sám sobě a smířit se se vším, čím jste v minulosti prošli. Je také skvělým pomocníkem při jednání, pro prosazení svých názorů ale i dodržení slibů a mluvení s rozvahou.

Pomáhá nám být laskaví ke svému okolí, zmenšuje chuť hádat se a dělá nás ochotnější ke kompromisům. Zároveň dává pocit rostoucí kontroly nad vlastním životem, přináší rovnováhu a pomáhá nám vyrovnat se s osamělostí.

Serpentin má ochranné účinky a pomáhá při uštknutí plazy. Celkově má očistnou sílu a odbourává z těla všechny jedovaté látky. Zajišťuje dlouhověkost. Pomáhá a tiší také bolest - zejména menstruační a svalové křeče. Tento minerál pomáhá aktivovat energii Kundalini, čímž stimuluje sexuální pocity.

Očista: Pod proudem vody, nabíjíme na denním světle nebo přes noc.

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.