Vltavín

Minerály vltavínu: IMG_E5700

Naleziště: Česká republika, vzácně v náplavech v Rakousku a u Drážďan v Německu

Astrologie: znamení Blíženců (22. květen – 21. červen) blíženci

Čakra: srdce Čakra srdce, čela čakra čela, třetí oko a temene čakra korunní, temene

Vltavín nás podpoří v konečném dosažení stavu trvalého vědomého teď, v němž nejsou ani zatěžující vzpomínky, ani představy či obavy, které se týkají budoucnosti. Takto se zcela prostě a přirozeně navždy zbavíme okovů, získáme nebývalou svobodu a tolik vzácnou životodárnou energii, kterou jinak tak často a zbytečně vyplýtváme na malicherné věci.

Jemné vibrace vltavínu v nás probouzejí jasnovidné a telepatické schopnosti, a jsme-li na naší duchovní cestě už dál, ono bílé průzračné Světlo, dar nade všechny dary, náhlé osvícení. To podstatné v našem životě je právě ,,teď", to ostatní nemá valný význam. Vltavín nám pomáhá zbavit se materiálních zájmů, touhy chtít a vlastnit, což je nezbytným předpokladem k dosažení pravého poznání.

Pomáhá nám prostě a logicky řešit problémy, jež se nám na první pohled zdají jen nesnadno řešitelné. Pomáhá nám poradit si bez cizí pomoci i se zdravotními problém, které jsou v dosahu našich možností, naší vůle a moci.

Pomáhá v léčení infekčních nemocí, mírní problémy horních cest dýchacích, podporuje tvorbu bílých krvinek, posiluje imunitní systém. Společně se železným meteoritem je vhodnou prevencí proti vzniku zhoubných nádorů. Aktivuje náš celkový nervový systém. 

Očista: Očistu vltavínu provádíme zvláště pečlivě vlažnou vodou. Nabíjíme jej jen na mírném slunci, nebo v noci za přibývání Měsíce a za úplňku. 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.