Solný svícen list

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Solný svícen na svíčku tvar list vybroušený z kamenné soli z Pákistánu, velikost cca 10 cm x 6 cm výška.

 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
27.7.2021
229 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Solné lampy a svícny
 

Solné lampy jsou krásným doplňkem pro každý domov, které na nás mají velmi příznivé účinky. Zahřátím solné lampy svíčkou či žárovkou docílíme rychlejšího uvolnění solí, která následně efektivně ionizuje celý prostor, což má za následek kvalitnější ovzduší a prostředí v místnosti. 

Účinky solných lamp na naši psychiku i zdraví

V první řadě uvolňují dýchací cesty a pomáhají při akutních i chronických respiračních onemocněních, ulevují při alergii. Ovzduší obohacené o minerály soli a záporně nabité ionty je prospěšné i pro lidi s ekzémy a má pozitivní vliv také na látkovou výměnu, krevní tlak a imunitu. Jsou doporučovány pro alergiky, astmatiky, lidi s oslabenou imunitou, ale i pro kuřáky či lidi bez energie. 

Ionizovaný vzduch pomáhá i lidem s problémy krevního oběhu. Mezi další účinky solné lampy také často patří zmírnění bolestí hlavy a zvyšují obranyschopnost organismu, zmírňují zažívací potíže a problémy s nespavostí. Pozitivně ovlivňuje také látkovou výměnu, krevní tlak, nervovou soustavu, svalstvo, kvalitu spánku, imunitu a rovněž pomáhá v boji s nachlazením či chřipkou.

Svým světlem solné lampy působí uklidňujícím dojmem a navozují příjemnou atmosféru. Pomáhají snižovat psychické napětí a odbourávat stres. Působí relaxačně a klidně, navozují pocit bezpečí a důvěry. V ložnici svým tlumeným světlem navodí klidnou atmosféru a příjemné myšlenky, díky čemuž se vám bude lépe usínat. Uvolní vaše tělo i mysl od napětí a prohloubí váš spánek. Zklidňuje a harmonizuje mysl a má až očistné účinky na lidskou psychiku. Její světlo je tak ideální pro chvíle meditace a hlubokého uvolnění.

Uvolňováním záporně nabitých iontů do místnosti solná lampa obnovuje zdravé mikroklima narušené elektrosmogem, který produkují technická zařízení jako jsou televizory, monitory, mobily, mikrovlnné trouby, klimatizace. Solná lampa dopřeje dítěti spokojený a klidný spánek a ve tmě mu poslouží jako orientační světlo pro pocit bezpečí a klidu.

 

 

solný svícen na svíčku list
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.