Bílá šalvěj - malý vykuřovací svazek

Neohodnoceno
 
 

Šalvěj je velice oblíbená má mnoho skvělých účinků. Tato mocná a posvátná bylina je specifická svou smyslnou vůní, jež při vykuřování rychle a účinně čistí vás, vaši auru, předměty a prostory od všech negativních energií. Má také výrazné léčivé, hojivé, ochranné, posilující a dezinfekční účinky. Používá se pro ochranu, očistu, léčení a uzdravení, šamanismus, meditaci, duchovní růst a silnou očistu. 

Jedno balení obsahuje 1 vykuřovací svazek o hmotnosti 15-17 g. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
28.7.2021
119 Kč
Značka Kallistó
Kategorie Vykuřovací svazky a dřeva
Položka byla vyprodána...
 

Návod k použití: Šalvěj se vykuřuje volně pohybem ruky, stačí zapálit na jednom konci, oheň následně sfouknout a dým rozdmýchat na sebe a do prostoru. Můžeme k vykuřování také využít uhlík a kadidlo či vykuřovací misku. Podrobnější návod naleznete zde: Jak vykuřovat

Vykuřování slouží k uvolnění, ulevení od stresu a každodenních problémů, zbavení se negativních energií, zharmonizování se a oživení svého životního prostoru. 

Rozptyluje hněv a zlobu, zbavuje vás stresu a přináší do vašeho života rovnováhu, mír a klid a především pozitivní energii a chuť do života. Posiluje zároveň vaši paměť, ulevuje od bolesti v krku a nachlazení. Poskytuje také ochranu a zabraňuje šíření virů a bakterií. 

Skladujte v suchu, temnu a mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně! 

Vykuřovadla šalvěj bílá
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.