Palo Santo dřevěné špalíčky

Neohodnoceno
 
 

Příjemná, sladce kokosová, exotická vůně při vykuřování Palo Santa, která je pro něj typická, je velice uklidňující a uvolňující. Proto se doporučuje vykuřovat pokaždé, kdy jste v nepohodě. Odstraňuje veškerou negativitu, napětí, stres, disharmonii a léčí emocionální nestabilitu. Používá se k silné očistě, uvolnění a uklidnění, podporuje kreativitu, slouží k ochraně, štěstí a radosti, posílení a pomáhá proti stresu. Má mystické, ochranné a magické účinky. 

Jedno balení obsahuje 20 g dřevěných špalíčků. 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do
28.7.2021
119 Kč
Značka Kallistó
Kategorie Vykuřovací svazky a dřeva
Položka byla vyprodána...
 

Návod k použití: Palo Santo se spaluje na rozžhaveném uhlíku v kadidelnici nebo můžete zapálit jeden jeho konec, který necháte rozhořet a po chvíli jej sfouknete a položíte na vykuřovací misku. Podrobnější návod naleznete zde: Jak vykuřovat

Vykuřování slouží k uvolnění, ulevení od stresu a každodenních problémů, zbavení se negativních energií, zharmonizování se a oživení svého životního prostoru. 

Dřevěné špalíčky Palo Santa pochází ze vzácného stromu Bursea Graveolens, jenž roste podél pobřeží Jižního Pacifiku. V překladu Palo Santo znamená svaté dřevo a v Peru jsou tyto stromy chráněny národní vládou. Těží se pouze staré stromy na pokraji životnosti (žijí 80 - 90 let). Je ideální pro meditaci a hlubokou relaxaci. Prohlubuje intuici, citlivost, vhled i vize a tvořivost. Léčí také deprese. Přináší vám světlo a chuť do života, naplňuje vás pozitivní energií. 

Skladujte v suchu, temnu a mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně! 

Vykuřovadla Palo Santo dřevěné špalíčky
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.