Yerba Santa - Svatá tráva

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Yerba santa (svatá bylina) je bylinka amerických indiánů. Svými očistnými a ochrannými účinky se podobá bílé šalvěj. Šíří delikátní a příjemnou vůní při jejím vykuřování, která rozjasňuje a zahřívá atmosféru. Zbavuje vás všech negativních sil a energie svou milující a přátelskou energií. Zato vám přinese hluboké pocity štěstí, míru, klidu, bezpečí a lásky. Je světlem pro vaši duši. Její vůně je jemná, kořeněná, svěží, nasládlá, bylinková a pryskyřičná. 

Jedno balení obsahuje 1 vykuřovací svazek o hmotnosti 20-24 g. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
28.7.2021
139 Kč    
Značka Kallistó
Kategorie Vykuřovací svazky a dřeva
 

Návod k použití: Svazek se vykuřuje volně pohybem ruky, stačí zapálit na jednom konci, oheň následně sfouknout a dým rozdmýchat na sebe a do prostoru. Můžeme k vykuřování také využít uhlík a kadidlo či vykuřovací misku. Podrobnější návod naleznete zde: Jak vykuřovat

Vykuřování slouží k uvolnění, ulevení od stresu a každodenních problémů, zbavení se negativních energií, zharmonizování se a oživení svého životního prostoru. 

Yerba santa je vhodná pro silnou očistu, přináší vám ochranu, lásku, sílu, pomáhá při léčení a uzdravení. Využívá se při léčení bronchitidy, nachlazení, průjmu, kašle, a bolesti žaludku. Slouží také k pomoci od emočního zoufalství, bolesti, smutku a depresí. Čistí a otevírá srdeční čakru. 

Skladujte v suchu, temnu a mimo dosah dětí. Neužívat vnitřně! 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.